Emadepäev

EMADEPÄEVAKINGITUSED!

Mai teisel pühapäeval heisatakse koidikul üle terve Eesti emadepäeva auks riigilipud. Nii näitame üles austust selle imelise päeva vastu. Puudutab ju see tähtpäev igat inimest.

Emadepäeval on meil võimalus oma ema kingitud elu, armastuse ja hoole eest siiralt tänada, talle rõõmu ja õnne kinkida ning südamlikke traditsioone ellu äratada. See on päev, mil saame kas või korraks unustada argimured ja tunda, et meil on olemas kõige suurem varandus – perekond! Ema on iidsetest aegadest olnud oma perele õnnistuse ja armastuse allikas!

Eestis tähistati emadepäeva esimest korda 1922. aastal. Selle traditsiooni algatas tuntud kirjanik Helmi Mäelo. Kahjuks sundisid teise maailmasõja raskused selle püha pikkadeks aastateks unustama. Tähistama hakati seda uuesti alles 1988. aastal ja tähistatakse tänini. Sellel päeval on meil põhjust väljendada emadele armastust, ümbritseda nad hoole ja tähelepanuga!

Originaalne kingitus emale

Muidugi tahab igaüks sel helgel päeval oma ema, kõige lähedasema ja kallima inimese tähelepanuga üle külvata ning kinkida talle midagi originaalset. Rõõmustab ju kõige väiksemgi üllatus ta südant ning teeb tuju heaks. Kuid vahel jääb meil fantaasiast puudu ning napib ka aega. Ja siis vaevab meid küsimus: „Mida emale kinkida?“

Kuidas valida kingitus, mis poleks banaalne ja rõõmustaks pikka aega? Kõigepealt tuletage meelde, mida teie ema armastab, millega talle tegeleda meeldib, mis teda huvitab. Ehk on ta teile kunagi rääkinud oma salaunistusest? Võib-olla saate selle täita?
Meie internetipood Superprint.ee pakub hulganisti huvitavaid emadepäeva kingiideid!

Kingiideed Emadepäevaks

Kõik emad on perenaised. Tänu neile on kodus õdus ja soe. Tähistame peaaegu kõiki pühasid pereringis. Kes katavad tavaliselt pidulaua? Ikka emad. Seetõttu valige neile meie poest kingiks köögitarvikute komplekt või kinkekomplekt juustu jaoks armsa kirjaga “You make me Happy”, mis sobib nii hästi selle pidupäevaga. Meil on teisigi huvitavaid asju neile, kes armastavad kokata, näiteks komplekt pipra ja soola jaoks. Meilt saate tellida ka stiilse ja unikaalse personaalsete kirjadega põlle. Ärge unustage varuda perekondlikuks õhtusöögiks pudelit head veini ning osta meie poest Coulani veinijahutajat, mis hoiab veini temperatuuri terve õhtu vajalikul tasemel ja on ühtlasi ka tore kingitus.

Iga naine armastab enda eest hoolt kanda. Kuid sageli ei ole emadel aega spaasalongi külastada. Võite talle teha toreda kingituse – jalahoolduskomplekti või eksklusiivse disainiga saunakomplekti. Laske tal tunda, et ta on eelkõige imeline naine! Õnnelik on ta vaid siis, kui on puhanud ja kaunis.

Mis võib olla nimelisest kingist meeldivam? See näitab kinkija erilist tähelepanu ning et kinki pole ostetud uisapäisa, vaid ostu on enne põhjalikult kaalutud. Selline kingitus äratab veel kaua aega meeldivaid emotsioone ja mälestusi. Meie poes on suur valik nimelisi kingitusi, näiteks mitmesuguste jooniste ja kirjadega T-särgid. Teil tuleb ainult värv, suurus ja tekst välja valida, meie aga teeme särgi rõõmuga valmis.

Ideaalne on, kui kinkimisel arvestatakse inimese huvidega. Kui teie ema veedab palju aega kontoris ja hindab kvaliteetseid kontoritarbeid, tellige meie poest ta nime graveeringuga sulepea Parker või mälupulk,

Aga võib-olla armastab ta perepiknikke või harrastab turismi? Sel juhul võite talle tellida personaalse termokruusi, termose või terve grillikomplekti, milles on olemas kõik vajalik liharoogade valmistamiseks värskes õhus.

Kui ülalmainitud asjad ei ole seotud teie ema huvidega, siis kinkige talle südamekujuline graveeringuga suveniir. Selline kingitus ei jäta kedagi ükskõikseks. On ju südant peetud iidsetest aegadest igavese armastuse sümboliks! Igale emale on kõige tähtsam tunda oma laste armastust!

Isegi kui olete kingi ostmisega hiljaks jäänud, saab meie poest kiiresti tellida eksklusiivse disainiga stiilseid ja kvaliteetseid asju. See võib olla näiteks ilus, pilkupüüdev ja mugav vihmavari, mis teenib teie ema kaua, kaitseb vihma eest ning soojendab ta südant, sest selle on kinkinud talle ta kallis poeg või tütar.
Nagu näete, on palju võimalusi, kuidas kõige kallimat inimest sellel helgel päeval rõõmustada. Teil jääb vaid üle välja valida see, mis ema kõige rohkem rõõmustab, ja teha tellimus meie veebilehel superprint.ee.
Väga mugav ja säästab teie aega. Mille kasuks te ka ei otsustaks, oleme 100% kindlad, et teie ema jääb kingiga rahule!

On ju viimane kui üks asi meie poes kvaliteetne ning südamega tehtud!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga